Prevádzka

Zlaté Moravce

Kontakt

Zlaté Moravce- Prílepy, Nová 41
Tel : 037 / 630 62 38
Email: autosklozm@autosklo.org

Po-Pia 8:00-16:30

Spolupracujeme s:

Kontakt

Overená kvalita s 20-ročnými skúsenosťami

Naša história sa začala 1.9.1992 založením firmy Ing. Ján Ďurech -Autoglas SONA (SklO Na Autá), forma podnikania- živnostník, v Zlatých Moravciach, časť Prílepy. Zamerali sme sa na výmeny a opravy skiel na osobných a nákladných autách, autobusoch, poľnohospodárskych a stavebných strojoch, na montáže strešných okien a automobilových fólií. Autosklo- PaedDr. Janka Ďurechová a Autosklo Nitra s.r.o. boli ďalšou etapou vývinu našej malej spoločnosti do existencie v súčasnom stave.

Už viac ako 20 rokov nás nájdete v tých istých priestoroch v Zlatých Moravciach, časť Prílepy.

Našou prácou, prístupom k zákazníkom a v snahe pomôcť im vyriešiť ich problém sa nám darí úspešne udržať sa na trhu i napriek veľmi úzkej špecializácii. Počas viac ako 20 ročnej histórie sme namontovali a predali niekoľko desiatok tisíc okien. Našou výhodou sú zamestnanci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s touto prácou. Cieľom je a zostáva aj naďalej poskytovať širokej motoristickej obci služby na primeranej úrovni a uspokojovať ich požiadavky. Máme uzavreté zmluvy o spolupráci a sme zmluvným partnerom takmer všetkých poisťovní, pre ktoré vykonávame obhliadky a zabezpečujeme dokumentáciu pre poistné udalosti.

V súčasnej dobe sme zmluvnými partnermi poisťovní (Allianz- Slovenská poisťovňa a.s., Obchodná poisťovacia a zaisťovacia spoločnosť ASTRA S.A., AXA poisťovňa a.s, ČSOB poisťovňa a.s., Generali Slovensko poisťovňa, a.s., Groupama Poisťovňa, a. s., Kooperativa poisťovňa a.s., Komunálna poisťovňa a.s., Poisťovňa Poštovej banky, a. s., Union poisťovňa, a.s., UNIQA a.s., Wüstenrot poisťovna a.s..) a preto Vám môžeme poskytnúť kompletné služby pri riešení Vašej poistnej udalosti: obhliadku poškodeného autoskla, fotodokumentáciu, pomoc pri vyplnení hlásenia poistnej udalosti, výmenu skla, za určitých podmienok aj bezhotovostnú výmenu skla.

Prevádzka Zlaté Moravce

Autosklo Zlaté Moravce

 

Autosklo Zlaté Moravce

Certifikáty

LoctiteSaint Gobain